Xmusic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Xmusic

За гостите: форумът е мн як, потребителите също. Хайде да го разпространим! Регистрирвайте се, няма ккво да чакате!


3 posters

    Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители?

    ludata94
    ludata94
    Напредващ/а


    Брой мнения : 136
    Age : 29
    Местожителство : Shumen
    Job/hobbies : killer
    Registration date : 25.07.2008

    Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители? Empty Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители?

    Писане  ludata94 Пет Юли 25, 2008 9:23 pm

    На мен ми харесват Children Of Bodom. Любимата ми песен е Angels don`t kill на Children Of Bodom Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители? 170790
    fifi6te
    fifi6te


    Брой мнения : 52
    Age : 30
    Местожителство : p.l.d
    Registration date : 25.07.2008

    Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители? Empty Re: Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители?

    Писане  fifi6te Пет Юли 25, 2008 10:43 pm

    Слушам всякаква музика, но гледам да отбягвам метъла, чалгата, хаус и поп...избирам си музиката според настроението ,ако ми е тъжно слушам по-хард (хард рок, метъл, емо...), ако ми е весело слушам пънк (направо полудявам като слушам пънк),ако съм пияна може и чалга да слушам, ако ми се спи слушам реге, защото много ме приспива Laughing , иначе когато си искам слушам кавото си искам...
    много се кефя на RED HOT CHILLI PEPPERS,BOB MARLEY и цялата му фамилия която пее (ама да не ги изброявам всичките) SEX PISTOLS,THE CLASH,5NIZZA,MORCHEEBA,STONE SOUR,THREE DAYS GRACE,30STM,BTR,GREEN DAY,CIGARETTA,PANICAN WHYASKER,PAPA ROACH,PORTICHEAD,MARYLIN MANSON,MILENA,ENRIQUE IGLESIAS,SENSEI,QUEEN,BEATELS,ACDC и още 1000000 групи...

    П.С. Кирилизирано от dark_shadow (не е променяно нищо)
    ПИШИ НА КИРИЛИЦАА!
    fifi6te
    fifi6te


    Брой мнения : 52
    Age : 30
    Местожителство : p.l.d
    Registration date : 25.07.2008

    Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители? Empty Re: Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители?

    Писане  fifi6te Съб Юли 26, 2008 8:39 pm

    Също Adriano Celentano е мн як... gai
    keep_the_faith
    keep_the_faith


    Брой мнения : 14
    Местожителство : Шуменско
    Registration date : 14.08.2008

    Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители? Empty Re: Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители?

    Писане  keep_the_faith Сря Сеп 10, 2008 5:26 pm

    Обичам по твърдата музика като метъл Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители? 170790 rock и да си призная понякога и други неща слушам,а ако реша всичките да ги изброявам няма да ми стигне цял ден може би plezene ball

    Sponsored content


    Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители? Empty Re: Кои са ви любимите песни, групи или изпълнители?

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Нед Май 19, 2024 11:55 pm